Dziś jest    
Ogłoszenia OSP Stolarzowice

 

 


 • Zebranie.

  07.02 o godz.17.00 w świetlicy naszej OSP odbędzie się zebranie sprawozdawcze za rok 2014.Wszystkich strażaków i sympatyków naszej jednostki serdecznie zapraszamy.
 • Zebranie.

  22.02 o godz.17.00 w świetlicy naszej OSP odbędzie się zebranie sprawozdawcze za rok 2013.Wszystkich strażaków i sympatyków naszej jednostki serdecznie zapraszamy.

 

 • Ćwiczenia

  Dnia 09. 02. 2012r. o godz. 11-tej odbędą się ćwiczenia organizowane przez OSP Stolarzowice oraz Grupę Ratownictwa PCK Zabrze.
  Ćwiczenia mają na celu skoordynowanie działań pomiędzy jednostkami OSP, PSP oraz grupami ratownictwa w przypadku zaistnienia zdarzenia masowego.
 • Nowy sprzęt ODO

  Nasza jednostka otrzymała dwa aparaty powietrzne Auer AirXpress + maski oddechowe.
  Aparaty powietrzne służą do zabezpieczenia dróg oddechowych strażaków pracujących np: w strefie zadymionej gdzie występują bardzo niebezpieczne gazy pożarowe podczas pożaru.
  Sprzęt został zakupiony przez Urząd Miejski w Bytomiu.
 • Naucz się ratować!

  Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 43 w Stolarzowicach będziemy mogli spotkać się z mieszkańcami na prelekcji z bezpieczeństwa p-poż i szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej w piątek 9 listopada od godz 17:00 do 20:00 w sali gimnastycznej. W trakcie szkolenia przez cały czas do państwa dyspozycji będą strażacy, którzy służą wiedzą i doświadczeniem. W imieniu wszystkich strażaków z OSP Stolarzowice serdecznie zapraszam. Program szkolenia:
  1. Słów kilka o numerach alarmowych 998,112,999,997
  2. Jak poprawnie przekazać informację do służb ratunkowych
  3. Jak zachować się na wypadek wybuchu pożaru w domu
  4. Omówienie postępowania przy udzielaniu pierwszej pomocy
  5. Ćwiczenia praktyczne na fantomach
 • SZKOLENIE DOWÓDCÓW OSP

  14 września 2012r. o godz 15 30 odbędzie się pierwszy dzień SZKOLENIA DOWÓDCÓW OSP.
  Miejsce szkolenia: KM PSP w Piekarach Śląskich.
 • 1 sierpnia. Godzina "W"

  1 sierpnia o godz. 17-tej zostaną uruchomione syreny alarmowe w celu uczczenia rocznicy POWSTANIA WARSZAWSKIEGO. Prosimy wszystkich o minutę ciszy. Strażaków Naszej jednostki prosimy o niezgałaszanie się na alarm. W razie koniecznoœci wyjazdu do akcji ratowniczo - gaśniczej zostanie uruchomiony terminal GSM.

 

 

 • Zebranie.

  24.03 o godz.17.00 w świetlicy naszej OSP odbędzie się zebranie sprawozdawcze za rok 2011.Wszystkich strażaków i sympatyków naszej jednostki serdecznie zapraszamy.

 

 

 • Kurs organizacji i zabezpieczenia lądowisk śmigłowców.

  02.03.2012.  godz.17.00 w świetlicy Naszej OSP odbędzie się kurs teoretyczny z  zabezpieczenia lądowisk śmigłowców Ratowniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

 • Spotkanie opłatkowe.

  23.12.2011. o godz. 17.30 w świetlicy OSP odbędzie się spotkanie opłatkowe wszystkich druhów i sympatyków OSP. 

                                                             SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

   

 • Kurs organizacji i zabezpieczenia lądowisk śmigłowców.

  Ochotnicza Straż Pożarna Stolarzowice ogłasza nabór na szkolenie związane z organizacją i zabezpieczeniem lądowisk śmigłowców Ratowniczego Pogotowia Ratunkowego. Szkolenie obejmować będzie część teoretyczną przeprowadzoną przez instruktorów z PSP. Wszystkich druhów chętnych prosimy o kontakt z zarządem OSP.

 
 • Kursy

  04.11.2011 w KM PSP Bytom o godz.16.30  rozpoczyna się kurs podstawowy strażaków ochotników 1 i 2 stopnia. 
  29.10.2011 w KM PSP Piekary Śląskie o godz. 9.30 rozpoczyna się kurs ratownictwa technicznego.

  Zainteresowani członkowie OSP Stolarzowice proszeni sš  o zgłoszenie się do  do naczelnika - Piotra Malechy.

 
 • Zebranie

  19.02 o godz.17.00 w świetlicy naszej OSP odbędzie się zebranie sprawozdawcze za rok 2010.Wszystkich strażaków i sympatyków naszej jednostki serdecznie zapraszamy.


 • "Powódź 2010"

  W dniu 30.12.2010 roku Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zatwierdził wyniki konkursu pt. "Powódź 2010" dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa śląskiego. Celem, ogłoszonego przez Fundusz w październiku, konkursu była ocena działań na rzecz środowiska w zakresie ochrony przed klęskami żywiołowymi i usuwaniem ich skutków ze szczególnym uwzględnieniem tegorocznej powodzi. Do Biura Funduszu wpłynęło 117 zgłoszeń konkursowych. Spośród nich Jury, przy udziale ekspertów z OSP i PSP, wyłoniło 47 laureatów, którym przyznano nagrody finansowe w wysokości: 10 000, 7 000 i 5 000 zł. Nasza jednostka otrzymała nagrodę w wysokości 5 000zł. Otrzymane środki zostaną przekazane na zakup sprzętu.

 

 • Kurs wspinaczki skalnej

  Na przełomie listopada i grudnia 2010 OSP Stolarzowice organizować będzie kurs wspinaczki skalnej dla strażaków OSP. Spotkanie informacyjne odbędzie się 29 listopada o godz 18.00 lub informacja u Naczelnika OSP pod nr. 600096026.

  Galeria

   

 • Sponsor

  Dnia 19.11.2010 roku nasza jednostka otrzymała od sponsora 22 bluzy z polaru z przeznaczeniem dla druhów biorących udział w akcjach ratowniczych.

 

 • Nowy sprzęt

  Dnia 17.11.2010  roku Urząd Miejski w Bytomiu zakupił sprzęt dla Naszej OSP o wartości 6 tyś zł.

  - Ubrania koszarowe.
  - Buty specjalne 
  - Kominiarki.
  - Szafki ubraniowe
  - Lizak do kierowania ruchem drogowym 

   

 • Kurs prawajazdy kat.C

  16 listopada o godz. 18.00 w świetlicy OSP Stolarzowice odbędzie się spotkanie organizacyjne. Informacja u Naczelnika OSP pod nr 600-09-60-26

 

 • Podziękowanie

  Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezydentowi Miasta Bytomia Piotrowi Koj oraz Radzie Miejskiej za przekazanie dodatkowych środków finansowych z przeznaczeniem na remont wieży.


 • Remont dachu

  Dnia 20 lipca rozpoczął się remont dachu na budynku naszej OSP

   

  • Podziękowanie

   Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezydentowi Miasta Bytomia Piotrowi Koj oraz Radzie Miejskiej za przekazanie dodatkowych środków finansowych z przeznaczeniem na remont garażu i zakup silników do bram segmentowych.


  • Podziękowanie

   Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezydentowi Miasta Bytomia Piotrowi Koj oraz Radzie Miejskiej za przekazanie dodatkowych środków finansowych z przeznaczeniem na remont strażnicy i zakup 6 kompletów ubrań specjalnych typu Nomex, 8 par butów oraz 12 szt. kominiarek.


   UWAGA!!

   Po festynie który odbył się 19 lipca 2008 na placu przed remizą znaleziono jeden klucz do mieszkania z brelokiem maskotką. Odbiór w każdy piątek po 17.00 kontakt tel. 032 286-72-37.

  • Zebranie

   15.03 o godz.17.00 w świetlicy naszej OSP odbędzie się zebranie sprawozdawcze za rok 2007.Wszystkich strażaków i sympatyków naszej jednostki serdecznie zapraszamy.

  • Kurs podstawowy strażaka OSP.

   Kurs I stopnia
   15.02.2008 w KM PSP w Bytomiu rozpoczął się kurs I stopnia strażaka ochotnika, zajęcia odbywać się będą w każdy piątek i sobotę do 5 kwietnia. W kursie biorą udział ochotnicy z terenu Bytomia i Piekar Śląskich.

  • Nowy sprzęt

   W 2007 roku Urząd Miejski w Bytomiu zakupił śprzęt pożarniczy dla naszej OSP o wartości 17 tyś zł.

   - Ubrania specialne Nomex 3 szt.
   - Buty specialne 3 pary
   - Ubrania koszarowe 20 kompletów - Motopompa pływające Niagara 1 szt.
   - Prądownica wodno-pianowa Rambojet 1 szt.

   Listopad 2007

  • Kurs Pierwszej Pomocy

   16.11.2007 w świetlicy naszej OSP odbędzie dla naszych druhów szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przed medycznej. Zajęcia odbywać się bedą w każdy piątek od 17.30 do 19.30. Uczestnicy po ukończeniu kursu otrzymają certyfikat.

  • Podziękowania

  • Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezesowi Adamowi Moskwa oraz Zarządowi WOPR w Bytomiu za mozliwośc bezpłatnego korzystania z basenu w 2007/2008 r.


  • Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezydentowi miasta Bytomia Piotrowi Koj oraz Radzie Miejskiej za przekazanie dodatkowych środków finansowych z przeznaczeniem na zakup drzwi wejściowych do strażnicy.


  • Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezydentowi miasta Bytomia Piotrowi Koj oraz Radzie Miejskiej za przekazanie dodatkowych środków finansowych z przeznaczeniem na zakup motopompy pływającej Niagara.

  • Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezydentowi miasta Bytomia mgr Krzysztofowi Wójcikowi oraz Radzie Miejskiej za przekazanie dodatkowych środków finansowych z przeznaczeniem na zakup kotła CO oraz wymianę rynien na budynku. OSP

  • Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezydentowi miasta Bytomia mgr Krzysztofowi Wójcikowi oraz Radzie Miejskiej za przekazanie dwóch aparatów powietrznych marki AUER BD 96 zakupionych z dodatkowych środków finansowych przez Urząd Miasta.

  • Zarząd OSP Stolarzowice składa gorące podziękowania Panu Prezydentowi miasta Bytomia mgr Krzysztofowi Wójcikowi oraz Radzie Miejskiej za przekazanie dodatkowych środków finansowych z przeznaczeniem na wymianę bramy garażowej oraz podłogi na świetlicy.


projekt i realizacja: visualnet.pl

Katalog Artykui?1i?1w Biurowych - Edycja 2012 Artykui?1y biurowe